Úspešné príbehy

                Sme ľudia ako vy. Toto sú naše príbehy. 

 

Očistnú kúru Neera detox som sa rozhodla vyskúšať len kvôli tomu, že som o nej veľa počula od svojich známych. Keďže milujem jedenie ako také, predstava, že nebudem týždeň jesť ma vôbec netešila. Môžem ale úprimne povedať, že to bolo úplne iné ako som očakávala. Síce prvý deň bol ťažký a trochu zvláštny a druhý deň ma dosť bolela hlava, ale potom to už bolo v pohode až do konca. Nejedla som 10 dní a určite by som vydržala aj dlhšie! Neuveriteľné! A čo to so mnou urobilo! Schudla som 7 kíl (uvidíme na ako dlho J), mám kopu energie, vyhladila sa mi pokožka (aj celulitída!), dostávam komplimenty od rodiny a známych že ako dobre vyzerám, večer sa mi už nežiada toľko jesť ako predtým! Už sa teším ako si kúru o pár mesiacov zopakujem. Skúsim si urobiť verziu, kde sa nič neje jeden deň v týždni niekoľko týždňov za sebou.

Jarmila H., účtovníčka, Bratislava

 

 Pekný deň prajem všetkým, ktorý uvažujú o prebudení sa z dlhého spánku. Pôvodne som vážil okolo 105 kg /max.až 112 kg/. Jedol som čokoľvek a kedykoľvek. Síce som veľa športoval, nikdy nefajčil a pil len na oslavách, no moje telo začalo protestovať na náročnú životosprávu.

Najskôr odišlo slepé črevo, potom koleno, slinná žľaza, postupne odumreli horné zuby 5-ky, a keď som dočasne stratil čuch, bol to pre mňa posledný varovný signál. Práve sa rozhodujem, či na 10.deň 4 kúry neera - behom 2 rokov, túto ukončím, alebo ju predĺžim. Po prvej - presne pred dvoma rokmi som schudol 6 kg a za 3 mesiace som sa na 80% vrátil k pôvodným návykom. Po 2. kúre /bola pre mňa náročnejšia ako prvá!!!/ som sa vrátil k pôvodným návykom už len na 40%, a po 3. kúre som sa stal totálne zdravo stravujúci vegetarián. Postupne som zo stravy vyläčil mäso, mlieko a ml. výrobky, vyprážané veci, bielu múku a všetko konzervované a chemicky doupravované. Na konci som v marci tohto roku zrušil aj biely cukor. Aby som si neublížil, niečo som si načítal, bol na super kurze "Zázračné varenie" a pár vecí konzultoval s ľuďmi podobne sa stravujúcimi už dlhšie. Základ mojej stravy tvoria obilniny /pohánka, ovos, špalda, nelúpaná ryža, a pod., zelenina - čerstvá, varená dusená, na sucho opražená, zapečená, ďalej strukoviny, olejnaté semená a doplnky - riasy, rôzne bio dochutiny. Základ /obilninu/ si ráno navarím na celý deň a potom už len variujem rôzne kombinácie.

Túto 4. kúru som zvládol s takou ľahkosťou a príjemným pocitom, že sa mi ju ani nechce ukončiť. Dnes mám 84 kg, robím v pohode kliky na jednej ruke, na pravej aj na ľavej, v stoji sa predkloním tak, že si dám hlavu medzi kolená /asi 9 mesiacov sa intenzívne venujem jóge - komplexne v rámci všetkých 8 aspektov jógy vrátane meditácie/. Cítim neskutočne príjemné zmeny - čistotu mysle, harmóniu tela, psychickú odolnosť, zvýšenú vnímavosť a pod. Vracia sa mi čuch, strácajú sa príznaky celoživotnej sennej nádchy - tento rok som ešte neužil ani jednu tabletku, pritom som bol celoživotný silný alergik. Ďakujem tvorcom tejto kúry a jej distribútorom, že je, a že bola jedným z prvkov naštartovania zmien v mojom tele a neskôr aj v myslení.Ešte raz ĎAKUJEM a všetkým čo vykročia na túto cestu želám trpezlivosť a vieru v zlepšenie.                                               

 Daniel Máčovský, Slovensko

 

 

 DOBRÉ ZDRAVIE A POHODA

Neera kúru som prvýkrát robila pred Vianocami 2009, aby som mala viac energie, aby som posilnila a osviežila svoje telo a myseľ z uponáhľaného životného štýlu a mohla si vychutnať dvojtýždňovú dlho plánovanú dovolenku.  Priznávam sa, mala som z toho strach. Nevedela som ako bude moje telo reagovať na to, že nebude dostávať 7 dní žiadne jedlo a že budem žiť len na neera nápoji. Ale k môjmu úžasu som nepociťovala túžbu jesť, chuť nápoja mi bola veľmi príjemná do konca kúry,  dokonca mi to chutilo stále viac. A po piatich dňoch som mala toľko energie, že mi bolo až ľúto, že o chvíľu kúra skončí. Aj moja myseľ bola jasná, cítila som sa čistá, ľahšia, plná chute do života. Po skončení kúry (držala som ju 7 dní) som nemala chuť na sladkosti a žiadalo sa mi jesť viac ovocia a zeleniny! Síce po nejakom čase som sladkosti zase začala jesť, ale odvtedy som robila kúru už viackrát a tých sladkostí jem menej a menej.  Určite mi kúra upravuje jedálniček k lepšiemu, chutí mi jesť zdravšie, mám z toho veľkú radosť. Neera kúru si robím stále, keď potrebujem nakopnúť, alebo aj zhodiť nejaké to kilo čo mám navyše.   

Žaneta K., Bratislava

 

 

Nedávno som skončila 10 dňový očistný program Neera. To bola skúsenosť! Na odporúčanie známej som ju urobila v období medzi splnom a novom mesiaca, teda keď sa mesiac po splne zmenšoval.

Deň 1-2: trochu ma bolí hlava, občas pociťujem a niekedy mi je zima, ale v podstate sa cítim dobre a odhodlane. Myslím, že mi je zima kvôli tomu, že sa mi trochu znížil tlak. Ale pomáham si jógou, robím strečing, dobrý nápad je dať si horúci čaj.

Deň 3-5: začínam sa cítiť lepšie a lepšie. Jemný hlad, ktorý som mala, úplne ustúpil. Na piaty deň už ani na chvíľu necítim nutkanie jesť. Moje telo je ľahšie a som čulejšia. Počas dňa chodím na na 30min pravidelné prechádzky vonku a vôbec sa necítim unavene.

Deň 6-10: cítim sa úžasne! Je to neuveriteľné. Spím omnoho lepšie a hlbšie.

Po skončení kúry sa nielenže cítim výborne, ale som aj vyzerám lepšie! Mám krajšie vlasy, pevnejšie nechty, žiarivé oči, lepšiu pokožku, aj som schudla! Cítim sa skvele keď mi ľudia hovoria, že vyzerám mladšie. Takýto výsledok kúry ma inšpiruje pokračovať v zdravom životnom štýle

Mariana R., Košice

 

 

test5.jpgKeď som sa po prvýkrát som sa rozhodol robiť Neera detox diétu, už dlhší čas som sa necítil dobre. Nestravoval som sa veľmi zdravo čo vplývalo aj na môj životný štýl. Samozrejme,  najprv som si prečítal všetko pozitívne aj negatívne, čo sa o tejto diéte písalo.

Keď som začal, zistil som, že je to vlastne ľahké a jednoduché. Nápoj Neera má dobrú chuť. Dal mi všetko, čo som cez deň potreboval. Nikdy som nebol hladný a mal som veľa energie. Bolo trochu divné nejesť, ale na počudovanie som ani po jedle netúžil.

Po 10 dňoch som s úžasom zistil, že som schudol 6 kg! Z 82kg som sa znova dostal na 76,  čo považujem za normálne pre svoju výšku (1,80m) a vek (41). Každý, kto ma stretol, mi hovoril, ako dobre vyzerám. 

Potešilo ma to (a stále ma teší), keď to počúvam. Najlepšie na tom je, že som si dokázal váhu udržať. Teraz, keď to píšem, som už 5 týždňov po diéte a stále som nepribral. Táto diéta bola impulzom pre nový začiatok v mojom živote. Znovu som sa cítil dobre. Stravujem sa oveľa zdravšie a začal som aj pravidelne cvičiť. Zaujímavé je, že vôbec nemám chuť na čipsy, sladkosti a podobné veci, ktoré som predtým jedával.

Jednoducho to nechcem! Môj život sa po Neera detox diéte tak veľmi zmenil. Cítim, že je to najlepšia vec, akú som kedy pre svoje zdravie urobil. Mohol by som donekonečna rozprávať o jej pozitívnych účinkoch.

 Napríklad:

• schudol som o 6kg
• mám viacej energie
• mám lepšiu vytrvalosť
• lepšia koncentrácia
• po prvýkrát po 20 rokoch môžem piť plnotučné mlieko!!
• prestalo ma nadúvať
• zmizol telesný pach v podpazuší (nie žeby som s tým mal problém, ale vždy som si to uvedomoval)
• farba jazyka sa zmenila na ružovú

• lepšie vidím
• prestali ma bolieť chodidlá a členky (väčšinu dňa v práci stojím), zlepšil sa mi krvný obeh
• ľahšie sa mi dýcha
• telo reaguje lepšie na cvičenie
• mám rád ovocie a zeleninu (hoci pred diétou som nikdy veľa zeleniny a ovocia nejedol)
• nemám chuť na  nezdravé veci
• jem teraz menšie porcie a jedávam častejšie – diéta veľmi zlepšila to, čo som predtým sám nedokázal urobiť
• zvýšilo sa mi sebavedomie
• moje oblečenie mi sadne ako uliate
• mám zo seba lepší pocit

Naozaj sa teším na ďalšiu očisťovaciu kúru. Chcel by som ich pravidelne opakovať.  Ďakujem vám, že ste zmenili môj život.

Greg Mack, Eatons Hill, QLD    

 


kate winton.jpg   Volám sa Kate Winton a som modelka z Južnej Austrálie.

Aj keď nemám nadváhu, je pre mňa ťažké schudnúť bez toho, aby som znova nepribrala.
Už som predtým počula o Neera Detox diéte, ale nikdy som to nevyskúšala, a tak som sa spolu so svojou priateľkou rozhodla, že to vyskúšame.
 Na tretí deň som s novou chuťou do života vyskočila z postele skôr, než mi zazvonil budík. Dokonca som zhodila zopár nadbytočných kíl, ktorých ma žiadna iná diéta nedokázala zbaviť- a verte mi, vyskúšala som ich všetky: polievkové diéty, nízko sacharidové, vysoko bielkovinové atď. ! 
 Po piatich dňoch programu som stratila 3kg, moja pokožka žiarila, cítila som sa tak dobre, že sa mi nechcelo znovu začať jesť! Slová nedokážu vyjadriť, čo urobí prečistenie Neera detox diéty pre váš telesný a psychický stav! Vďaka Neera Detox sa cítim a vyzerám úžasne a mám o 100% lepšiusebadôveru. Určite si tento program zopakujem.

 Kate Winton, Južná Austrália

 

 

  Shannon Waters.jpgBol som veľmi skeptický, či sa 7-dňová NEERA detox kúra dá vydržať. Keď som začal kúru Neera, bol som prekvapený, aký plný som sa cítil. V práci som kolegom povedal, že robím Neera detoxikačnú kúru a všetci mi držali palce.                 Prvé dni ubehli veľmi rýchlo a na konci druhého dňa som sa cítil mladší a osviežený. Mal som viac energie ako zvyčajne a zlepšil sa mi spánok.  Zišiel som z 86,8 kg na 82,5 kg a túto hmotnosť som si udržal. Robiť detox kúru bolo zábavné, o 6 mesiacov si to zopakujem.  Viacerí ľudia sa vyjadrili, že vyzerám lepšie, štíhlejšie, že mám viac energie a vyzerám sviežo. Vďaka!
 

Shannon Waters, Victoria

 

 

Zoe Bradforth

 

Som Zoe Bradforth, nedávno som sa stala mamičkou.

 Ako bývalá profesionálna krasokorčuliarka som súťažila za Austráliu a bola som aj modelka, takže som nebola zvyknutá mať nejaké kilá navyše. Nemala som čas na posilovňu, a tak som hľadala niečo, čo by som zvládla popri starosti o bábätko.
 Dala som sa na Neera Detox diétu a mala som ÚŽASNÉ výsledky. Len za 3 dni som schudla 4 kilá. Na konci Neera diéty som mala pocit, že sa dokážem postaviť svetu.
 Cítila som sa prečistená, energická, fit a o 10 kíl ľahšia. Dostávam toľko otázok od mamičiek a priateľov, aké je to tajomstvo. Nemôžu uveriť, že môžem takto skvele vyzerať bez dlhých hodín cvičenia a super vec je, že som si hmotnosť udržala.
 Ďakujem, Neera Detox
 
 Zoe Bradforth, Queensland