Úbytok hmotnosti

 Sme ľudia ako vy. Toto sú naše príbehy.

 Ospravedlňujeme sa, že niektoré príbehy, môžu byť dlhé ale je toho toľko čo môže kúra Neera Detox ponúknuť.

 

CHUDNUTIE
 Práve som skončil 20-dňovú detoxikačnú diétu s Madal Bal sirupom. Schudol som asi 18 kg. Keď som podobné kúry robil v minulosti, zdalo sa mi to veľmi ťažké. Ale táto kúra Lemon Detox bola ľahká a vôbec som sa necítil hladný. Každý deň som išiel na dvojhodinovú prechádzku a vypil som 4-5L vody. Teraz mám oveľa viacej energie. Ráno dokážem vstať o pol siedmej alebo o siedmej svieži a s čistou hlavou. Môžem vám tento detoxikačný program odporúčať. Teším sa, že ho znova po nejakom čase zopakujem.
 Les Cameron, Victoria, Australia

Nedokázal som schudnúť cvičením ani rôznymi diétami, a tak som chcel vyskúšať detoxikáciu so sirupom NEERA. Toto rozhodnutie zmenilo môj život.
Povedal som si, že túto kúru budem robiť 7 dní. Keď som začal, mal som 120 kg, a po 7 dňoch som schudol o 9,3 kg, na úžasných 110,7 kg!
Vyzerám a cítim sa o 110% lepšie, pretože som počas diéty nielen schudol, ale aj očistil svoje telo.
Cena sirupu je veľmi malá v porovnaní takými fantastickými výsledkami. Najdrahšou časťou tejto diéty je pre mňa to, že si musím kúpiť menšie oblečenie. Ale to je maličkosť.
Som taký nadšený výsledkom, že som sa rozhodol diétu zopakovať, pretože mojím cieľom je dostať sa pod 99 kg.

Mark Gibbons, Sydney, Australia

 

Veľmi povzbudzujúca skúsenosť! Vrele odporúčam všetkým, ktorí sa chcú zbaviť toxínov a odpadu vo svojom tele. Cítim, že mám jasnejšiu myseľ a úžasný príliv energie. A navyše bonus – schudol som 7kg za desať dní.
Neuveriteľné.. Teším sa, že si to znova zopakujem!

Tanya, Victoria

 

JE TO ÚŽASNÉ!!!!!
Detoxikovala som 7 -10 dní , schudla som 9,5 kg a odvtedy som nepribrala – cítim sa miliónkrát lepšie. Teraz vážim 52 kg. Znovu som sa dostala do svojich krásnych šiat značky Mariana Hardwick, ktoré som si kúpila pred 10 rokmi (veľkosť 8). Môj manžel a všetci, ktorí ma videli, zostali úplne bez slov.
Mám viac energie, než keď som mala 25 rokov. Začala som tancovať, behať a spolu so svojím manželom sme sa vďaka citrónovej diéte zoznámili so skupinou skvelých ľudí. Cítim sa a vyzerám super.
Na môjho manžela tak zapôsobila moja zvýšená energia a nové odhodlanie žiť život naplno, že si chceme urobiť diétu ešte raz spolu.
Najťažšie pre mňa bolo prežiť prvý deň. Potom sa vám už ani nechce skončiť. Odporúčala som to celej svojej rodine, priateľom a všetkým, ktorí sa chcú cítiť a vyzerať miliónkrát lepšie.
VYSKÚŠAJTE TO a bude sa vám to páčiť, aj to, ako budete vyzerať.

Suzanna Kralevski, Melbourne AUSTRALIA

 

Robila som citrónovú diétu jeden týždeň a schudla som päť kilogramov! Bola som absolútne prekvapená výsledkom. Cítim sa skvele. Mám viacej energie a ľahší krok! Aj moja pokožka vyzerá sviežo. Nebolo to ťažké, v podstate mám rada nápoje s citrónom a medom, ktoré si dávam dosť často. Pokiaľ ide o detoxikáciu, odporúčala som to každému, koho poznám, zvlášť teraz po sviatkoch.

Jodie Ross, Perth WA

 

Citrónovú diétu som robila dvakrát a určite si ju ešte zopakujem. Myslela som, že to bude oveľa ťažšie, ale po prvom alebo druhom dni vám jedlo vôbec nechýba! Čakala som, že budem unavená, ale po siedmich dňoch sa cítim fantasticky a v podstate mám viac energie. A navyše je tu bonus, že schudnete. Ja som schudla 8 kg za 7 dní. Je to nepochybne najlepší detox odporúčam to všetkým!

Anissa Carrodus, Melbourne, Australia

 

O citrónovej diéte som sa dozvedela od priateľky. Kúpila som si sirup a hneď som aj začala. Celý prvý deň ma bolela hlava, čo bolo dosť ťažké, ale potom to už bola pohoda. Nikdy som si nemyslela, že dokážem celých päť dní nejesť, ale dokázala som to. Bol to super začiatok programu „zdravého života“. Odvtedy to používam ako náhrady jedla a chcem si zopakovať aj päťdňovú kúru, aby som sa spamätala zo sviatkov. Vlastne je to jediný program na schudnutie, ktorý zatiaľ u mňa funguje.
 

Susie, Caulfield, Victoria

 

Prvý raz som počula o citrónovej detoxikačnej diéte v rozhlase. Keď som si o tom prečítala na webe, rozhodla som sa, že to vyskúšam. Pôvodne som chcela robiť len 5-dňový detox, ale po štyroch dňoch som sa začala cítiť dobre (zvykla som si na chuť nápoja asi na tretí deň) a rozhodla som sa ešte pár dní pokračovať. Nakoniec som detoxikovala 10 dní a schudla som 7kg. Teraz si chcem urobiť každého pol roka 7-dňovú kúru.

Nikki, NSW

 

Vďaka citrónovej diéte som týždeň pred Vianocami schudla 6 kg. Pred citrónovou diétou som nosila číslo 14 a teraz mám znova 10. Cítim sa super. Vždy som mala problém dodržiavať diéty, ale musím priznať, že citrónový detox je najlepší a najrýchlejší spôsob, ako schudnúť. Keď mi o tom kamaráti rozprávali, vyzeralo to ťažké, ale potom keď som začala, bolo to jednoduché a mám veľmi rada chuť sirupu, je výborný. Ešte raz vám ďakujem, bez neho by som to nezvládla a chcem si objednať ďalší.

Prudence Adama, Victoria

 

Chcem vám povedať, aké som mala výsledky.
Citrónovú diétu som robila dvakrát počas 4 mesiacov a obidva razy mi to hodne pomohlo.
Druhý raz som už bola viac pripravená, a keď prešiel deň 2, bolo to v podstate veľmi jednoduché. Pokračovala som v diéte 10 dní. Nedávno som sa rozviedla. Mala som pocity depresie, ľutovala som sa a väčšinu nocí som prepila.
Začala som s diétou v nádeji, že mi to pomôže dostať sa z toho a skutočne to pomohlo. V prvých dňoch mi bolo dosť zle, ale potom som pocítila náhly príliv energie. Myseľ sa mi prečistila a bola som oveľa pozitívnejšia. A ďalší bonus je, že som schudla. Aj keď pravidelne cvičím, nemohla som schudnúť. Počas diéty som schudla 4-5 kg. Bola som taká štíhla ako pred 17 rokmi!
Jednoducho, pre telo je dobré, ak ho necháme odpočinúť si od každodenného jedenia a vytvoríme si nové stravovacie návyky.
Ďakujem. Budem všetkým odporúčať tento skvelý a ľahký detox.