Vyskúšaný recept

lemon+lime

 

 

 

 

PREČISŤOVACIA NEERA DETOX KÚRA
Neera Detox kúra je overený liečebný program, ktorý v tele obnovuje jeho optimálne zdravie. Obsahuje iba prírodné zložky, žiadne umelé prídavky, farbivá ani konzervačné látky. Neera Detox kúra je úplne bezpečná, pokiaľ sa dodržuje podľa návodu.
Neera Detox kúra získala mnoho uznania od naturopatov, homeopatov a zdravotníkov po celom svete. Za svoj vznik vďačí naturopatovi Stanley Burroughsovi, ktorý vytvoril pôvodný recept v 40. rokoch minulého storočia na vyliečenie svojho pacienta trpiaceho chronickými žalúdočnými vredmi. Pacient, ktorého meno bolo Bob Norman, sa zázračne vyliečil za 10 dní.
Stanleyho práca pokračovala počas ďalších desaťročí. Týmto originálnym receptom, jednoduchou zmesou známou tiež ako Majster Čistič nebo Citrónová diéta, úspešne vyliečil nespočetné zdravotné problémy.

 

 

A ďalšou dôležitou vecou je značné schudnutie u tých, ktorí trpeli nadváhou. „Každý deň odchádza približne 1 kg váhy – a bez škodlivých vedľajších účinkov,“ potvrdil Stanley Burroughs, tvorca receptu. Nesporne popularita tejto kúry vzrástla, keď tisíce ľudí po celej Európe zažívalo úžasné zdravotné prínosy a pozoruhodný chudnúci efekt.
V 80. rokoch potom spolu švajčiarsky psychológ K. A. Beyer a Stanley Burroughs sformulovali vylepšenú verziu v spolupráci s tímom lekárov z odborov naturopatie, bylinnej medicíny, ajurvédy a lekárskej vedy.
Počas 5-ročného intenzívneho výskumu a vďaka tisícom testov bol vyvinutý prírodný stromový sirup Neera, ktorý nahradil javorový sirup v pôvodnom recepte. Novovytvorený sirup zásobuje telo vyššími dávkami draslíka, zinku, vitamínov skupiny B, horčíka, sodíka a vápnika, a tak dodáva telu viac energie aj počas pôstu
Kombinácia sily prírodného stromového sirupu Neera, kajenského korenia a čerstvej citrónovej šťavy zaistí celostné zlepšenie vášho zdravia, telesného aj duševného.