Pre tých, ktorí chcú naštartovať svoju očistu ďaleko od všetkého, je tu možnosť absolvovať kúru Neera v príjemnom prostredí, spolu s masážami, saunou, či inými detoxikačnými a skrášľujúcimi procedúrami. Kúru Neera ponúkajú v rámci svojich služieb tieto zariadenia:

Horská chata AntarikDetox vo veľkom štýle ponúka ubytovanie v krásnej prírode Beskýd-Javorníkov, kúsok od Púchova. Príďte k nám len tak pobudnúť a pritom si doprajte jednu zo špeciálnych masáží, saunu alebo napríklad ayurvédsky bylinný parný kúpeľ. V zime sú tu výborné podmienky na lyžovanie a v lete sa môžete vydať po niektorej z turistických chodníkov alebo cyklotrás. Nájdete tu ideálne miesto pre rodinnú dovolenku i pokojnú oázu pre všetkých, ktorí chcú načerpať novú energiu. 

Súčasťou horskej chaty Antarik je vlastné masážne štúdio, kde si môžete dopriať nielen klasické a orientálne masáže, ale aj ďalšie špeciálne terapie. Všetky procedúry sú poskytované oficiálne certifikovanými pracovníkmi, ktorým nechýbajú skúsenosti ani príjemný a osobný prístup, a úsmev na tvári. Väčšinu procedúr môžete absolvovať ako v štúdiu, tak priamo vo vašej izbe. Ďalej je tu pre vás ihrisko, menší vonkajší bazén, sauna, ohnisko a gril s posedením. Deti nebudete môcť odtrhnúť od lesného areálu s hojdačkami, preliezačkami, povrazovej lanovky a obrovskej hojdačky z hasičskej hadice. Hneď pri chate tiež vedie turistická značka a cyklotrasa pre horské bicykle zvaná Hornolidečská magistrála. 

Horskú chatu Antarik nájdete na adrese: Valašská Senice. Kontakt: 00420 7775 855 787, 732 560 262

Mikom energy ponúka konzultácie, poradenstvo a energetické „sedenie“ za účelom nájdenia stratenej vnútornej rovnováhy, prekonania záťažového životného obdobia, nájdenia nového smerovania, nájdenia cesty späť ku fyzickému zdraviu a podpory vo Vašom osobnom raste a rozvoji Vášho svetelného tela a vedomia. V príjemnej atmosfére počas vzájomného dialógu budete mať možnosť odložiť povinnosti a úlohy rodiča, manžela, manželky, zamestnanca či zamestnávateľa a dostane možnosť venovať sa iba sama/sám sebe a svojim pocitom.

Klient si môže vybrať miesto konzultácie :
– ul. Koprivnická, časť Bratislava – Dúbravka
– ul. Riazanská , Lekáreň Vicky Wall (blízko Polus City Center)
Kontakt: 0902 069 752

Liečivá masáž

Vyberte si z ponuky rôznych druhov masáží, terapií, zábalov a podporte tak detoxikačný účinok kúry Neera. 100% relax v príjemnom prostredí + cenné poradenstvo ako si udržať zdravé telo aj po kúre. Masážny salón Liečivá masáž nájdete na adrese: Školská 3388, Dubnica nad Váhom. Kontakt: 0907 487 292

Prevádzkujete zariadenie, v ktorom by ste chceli ponúkať naše produkty, či detoxikačnú kúru Neera? Kontaktujte nášho obchodného zástupcu:

Devatulya Šuleková, anna.sulekova@madalbal.sk, +421 948 042 713

Pridaj komentár

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak