Náš vnútorný čistiaci mechanizmus je mimoriadne účinný, ale vyžaduje si čas a optimálne podmienky. Desať dní sa odporúča, aby prebehol celý proces uvoľnenia, odplavenia a vylúčenia nahromadených odpadových látok. Pre mnoho ľudí je však predstava desaťdennej kúry príliš náročná. Preto boli vyvinuté rôzne programy Neera kúry, v závislosti od cieľov, času a vytrvalosti. Neera kúra sa tak stáva flexibilnou a dostupnou pre široký okruh ľudí.

5 najčastejších programov Neera detoxikačnej kúry:

1. Klasický detoxikačný program Neera (7 – 10 dní)

Neera piť na drevenej doske

Klasický Neera detoxikačný program trvá 7-10 dní, počas ktorých neprijímame tuhú stavu. Tento program poskytuje najlepšie výsledky. Toto je najviac praktizovaný variant na svete. Pomáha telu najrýchlejšie a najefektívnejšie. V tejto verzii je všetko jedlo úplne nahradené nápojom Neera.

Raňajky, obedy a večere sú vždy nahradené 2-3 nápojmi Neera

Pre najlepšie výsledky odporúčame tento detoxikačný program Neera (10 dní). Tým je zaistené, že sa telo zbaví nečistôt.

2. Skrátený detoxikačný program (3 – 5 dní)

Máte pocit, že 10 dní je pre váš príliš veľa? Vyskúšajte teda skrátenú verziu detoxikačného programu Neera, ktorá prináša organizmu zmysluplnú úľavu a môže byť dobrou motiváciou pre zmenu stravovania a životného štýlu.

Raňajky, obedy a večere sú vždy nahradené 2-3 nápojmi Neera

Pre túto variantu vám postačí jedno balenie Neera sirupu 500ml.

3. Neera očistný deň

Výborná voľba, ak chcete svojmu tráviacemu traktu dopriať raz do týždňa odpočinok. Vyberte si ktorýkoľvek deň v týždni a v tento deň pite iba nápoj Neera. Vyskúšajte tento systém šesť týždňov alebo aj viac. Z dlhodobého pohľadu je to veľmi efektívny režim ako pre očistenie, tak aj pre dosiahnutie optimálnej váhy.

4. “Relax” verzia

Tiež známa ako “španielska verzia”: nahraďte 1-2 jedlá denne s 1-2 pohármi Neera nápoja, najlepšie raňajky a / alebo večere. Relax verzia sa môže vykonávať 4-6 týždňov alebo podľa potreby 2-3 krát týždenne. Vhodná varianta pre pracujúcich ľudí, ktorí môžu nápojom Neera nahradiť obed.

Je ideálne, aby ste počas Relax Neera dní znížili konzumáciu nezdravých potravín, takisto spotrebu kávy, nikotínu, alkoholu a mäsa.

Jedno jedlo denne nahradíte 0,3-0,5l nápoja Neera- viď „Príprava nápoja“. Večerné pitie predĺži prirodzenú dobu na očistu – noc, kedy sú obličky a pečeň najaktívnejšie. Ak to budete robiť celý mesiac, dosiahnete značného prečistenia a obvykle tiež stredne veľkého zníženia váhy.

5. Neera Master Program

Ideálny detoxikačný program, kombinujúci verziu „Raz do týždňa“ s dvojitým opakovaním 10-dennej kúry za rok. Ľudia, ktorí kúru robia pravidelne a dlhšiu dobu, pociťujú zázračný účinok na svoje fyzické, mentálne a duševné zdravie.

Pridaj komentár

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak