Najnovšie pridané skúsenosti od uživateľov

06.12.2018: rada by som sa podelila o skúsenosť s NEERA detox.programom, kúru absolvujem pravidelne raz ročne a neviem si ju vynachváliť, vždy mi stačí 5 dní potom si dám 2 dni šťavy: zeleninové, ovocné, či polievky a aj keď sa mi časť váhy vráti, vždy som o 3kg ľahšia, aj po vrátení 2kg, čo je zhruba voda, ktorú pri kúre človek nezadržiava. Kúra zlepšuje pleť, bieli zuby. Problémy: občas malátnosť, ale na to, že som vášnivý jedák, nepociťujem pri nej chute na jedlo, práve naopak, takže keď to dokážem zvládnuť ja, tak každý 🙂 dnes mám 4 deň, zajtra končím. Táto kúra je dosť o psychike a prekonaní seba samého, dá sa zvládnuť, len treba chcieť a človek si uvedomí, že nie len jedlo je dôležitou činnosťou v jeho živote. Akurát vám bude chýbať žutie, ja to riešim žuvačkami 🙂
Lenka
13.7.2018: Detox s Neera môžem odporučiť, počas trojdňovej kúry sa mi podarilo zhodiť niekoľko kg a zlepšil sa aj môj zdravotný stav. Túto kúru som robila v minulosti dvakrát a zvažujem, že keď prestanem kojiť,pôjdem do toho zas.Jediné čo mi vadilo bola chuť, ale dá sa to zvládnuť. Takže ak stále váhate, určite to za vyskúšanie stoji! 😉
Katka
17.7.2018: Som spokojná, najprv som sa dohodla s ocinom, že dáme litrovú fľašu na polovicu, ale bola som taká rozbehnutá a tak som sa dobre cítila, že som vydržala desať dní... Zlepšila sa mi hlavne stolica a popri tom som dala dole 5,5kg. Predpokladám,že keď naplním črievka, váha trošku stúpne, ale pokračujem ďalej v zdravom stravovaní. Ja som si nápoj zarábala každé ráno - 1dcl citrón, 1dcl sirup a dve štipky kajenské korenie. Neľutujem, ide do toho aj môj ocino.
Denisa
25.7.2018: Perfektná očista. Vždy som kúru robila iba počas 3 dní. To mi akurát stačilo. Prvý deň je to trochu zvláštny pocit, keď človek nič nezje. Ale 2 a 3 deň som bola ešte viac fit, ako inokedy. A dnes začínam ďalšiu kúru. 👍🏼
Michaela
28.7.2018: Neera som absolvoval druhý krát na jar, prvý krát som to vyskúšal minulý rok. Ak si po 40 rokoch oddýchne tráviace ústrojenstvo je to pre telo to najlepšie. Cítim sa skvelo, aj keď na konci kúry si okolie myslí, že každú chvíľu skolabujem. Rozhodol som sa ju zaradiť každý rok do zoznamu dobrých aktivít pre mňa a moje telo. Treba ju robiť s cvičením. Priniesla mi mnoho dobrého.
Milan
8.8.2018: Vyskúšala som 3-dňovú variantu. Pre mňa prvý deň najťažší - cítila som veľký hlad, druhý deň lepšie a tretí úplne pohodička. Počas týchto dní som sa vôbec necítila slabá, vlastne bolo všetko v poriadku. Sirup mi v podstate chutil a denná dávka dva litre mi bolo málo 😊, počas kúry som pila ešte citrónovú vodu a čiernu kavu. Za tri dni úbytok na váhe 3kg, avšak sa mi táto váha vrátila naspäť. (Letná bufetová strava na kúpalisku) určite pôjdem do toho opäť. Tentokrát by som chcela dať 7 dní, a začnem až po lete, tak v septembri. Detoxikačnu kúru NEERA určite odporúčam.
Michaela
20.8.2018: Neeru pijem už štvrtý deň a už som schudla 3.5 kg, dnes som si kúpila ďalšie balenie a idem pokračovať. Vydím, že to má účinok, tak idem ďalej.
Hela
18.8.2018: Neera kúru som mala 10 dní, vydržať sa dá úplne super, keďže nepociťujete hlad. Avšak zlepšenie na pokožke som zaznamenala na 9-ty deň! Celulitída mi úplne zmizla, schudla som výrazne a cítim sa veľmi vitálne. Ďkujem Madal Bal na Obchodnej, boli milí a všetko mi vysvetlili. Avšak 1L mi došiel uz 5-ty deň, tak mi manžel kúpil ešte ďalší 1L. Budem pokračovať v programe RELAX, jedno jedlo denne - NEERA 😉 sirup chutí úžasne. Pila som 2L vody denne a 2L Neera. Žiadny deň som nezhrešila a na 9-ty deň naozaj videla rozdiel pokožky. K starým návykom sa už nehodlám vrátiť. Jedine čo mi počas 10-tich dní chýbalo, bol čerstvý, teplý, mäkký chlieb a víno! Nič iné 😉 😉 Kto sa chystáte na kúru Neera, prajem silnú vôľu, s úctou vynálezcovi.
Monika

Ďalšie recenzie od uživateľov Neera detoxikačnej kúry nájdete na

Svoje skúsenosti, postrehy alebo otázky ohľadom Neera detoxikačnej kúry nám môžete posielať aj prostredníctvom komentárov nižšie. Ďakujeme za to, že sa s nami a so všetkými ľuďmi, ktorí tieto stránky čítajú, podelíte o svoje skúsenosti. 

Pridaj komentár

Close Menu