Najnovšie pridané skúsenosti od uživateľov

13.7.2018: Detox s Neera môžem odporučiť, počas trojdňovej kúry sa mi podarilo zhodiť niekoľko kg a zlepšil sa aj môj zdravotný stav. Túto kúru som robila v minulosti dvakrát a zvažujem, že keď prestanem kojiť,pôjdem do toho zas.Jediné čo mi vadilo bola chuť, ale dá sa to zvládnuť. Takže ak stále váhate, určite to za vyskúšanie stoji! 😉
Katka
17.7.2018: Som spokojná, najprv som sa dohodla s ocinom, že dáme litrovú fľašu na polovicu, ale bola som taká rozbehnutá a tak som sa dobre cítila, že som vydržala desať dní... Zlepšila sa mi hlavne stolica a popri tom som dala dole 5,5kg. Predpokladám,že keď naplním črievka, váha trošku stúpne, ale pokračujem ďalej v zdravom stravovaní. Ja som si nápoj zarábala každé ráno - 1dcl citrón, 1dcl sirup a dve štipky kajenské korenie. Neľutujem, ide do toho aj môj ocino.
Denisa
25.7.2018: Perfektná očista. Vždy som kúru robila iba počas 3 dní. To mi akurát stačilo. Prvý deň je to trochu zvláštny pocit, keď človek nič nezje. Ale 2 a 3 deň som bola ešte viac fit, ako inokedy. A dnes začínam ďalšiu kúru. 👍🏼
Michaela
28.7.2018: Neera som absolvoval druhý krát na jar, prvý krát som to vyskúšal minulý rok. Ak si po 40 rokoch oddýchne tráviace ústrojenstvo je to pre telo to najlepšie. Cítim sa skvelo, aj keď na konci kúry si okolie myslí, že každú chvíľu skolabujem. Rozhodol som sa ju zaradiť každý rok do zoznamu dobrých aktivít pre mňa a moje telo. Treba ju robiť s cvičením. Priniesla mi mnoho dobrého.
Milan

Ďalšie recenzie od uživateľov Neera detoxikačnej kúry nájdete na

Svoje skúsenosti, postrehy alebo otázky ohľadom Neera detoxikačnej kúry nám môžete posielať aj prostredníctvom komentárov nižšie. Ďakujeme za to, že sa s nami a so všetkými ľuďmi, ktorí tieto stránky čítajú, podelíte o svoje skúsenosti. 

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na svojich sociálnych sieťach:

Pridaj komentár

Close Menu
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak