Ahoj, som Ashleigh Francis
Miss World Australia
Začiatok mojej cesty: Od malička som vždy chcela zo seba dostať to najlepšie, či už to boli koncerty, predstavenia alebo šport. Nikdy som si nemyslela, že sa stanem „kráľovnou krásy“, pretože som mala v živote mnoho komplikácií. Nikdy som si nemyslela, že si budem tak veriť, že dosiahnem takú úžasnú poctu.
Počas dospievania som mala silnú astmu a ekzém. Keď som mala 10 rokov, stratil sa mi z pokožky na mnoho rokov pigment. Pigmentáciu pokožky som získala späť prírodnými terapiami. Keď som mala 16 rokov, lekári objavili že mám v ľavom prsníku 4 cm nádor, ktorý museli okamžite vybrať.
Počas svojho dospievania som musela čeliť mnohým zdravotným ťažkostiam, ktoré mi znižovali sebavedomie, ale silou vôle a odhodlaním som zo seba dostala to najlepšie, čo sa dalo.
Súťaž krásy Miss World Australia
Keďže môj otec trpel mozgovou aneuryzmou, pred vstupom na Miss World Australia som bola mentálne veľmi vyčerpaná. Určite si viete predstaviť to napätie v mysli, tele a duši keď je niekto z rodiny chorý.
Na súťaž Miss World Australia som šla preto, že som chcela byť vzorom pre ženy. Chcela som povzbudiť všetky ženy, aby boli čo najlepšie, a že všetko je možné, ak sa do toho úplne vložíte.
Súťaž Miss World Australia trvala osem intenzívnych mesiacov. Zahŕňala mnoho interview, charitatívne projekty, hodnotenie talentu a potom kolo Nového južného Walesu (New South Wales) a národné finále v auguste 2010.
Bolo to ťažké fyzicky aj psychicky. Počas súťaže som mala operáciu na odstránenie nádora, starala som sa o otca, ktorý mal mozgovú aneuryzmu. Moja myseľ a koncentrácia dostávali zabrať. Začínala som cítiť, že mi chýba energia. Súťaž krásy Miss World Australia bola ťažkou úlohou.
Vedela som, že potrebujem vyzerať a cítiť sa čo najlepšie, a tak som si zobrala na pomoc Neera Detox.
Neera Detox mi skutočne pomohla dosiahnuť môj cieľ byť tou najlepšou, ako sa len dalo. Nielen že som výborne vyzerala, ale som sa aj cítila čerstvá, energizovaná, sebavedomá a mladšia. Neera Detox ma tiež naučila byť mentálne silnejšou a disciplinovanejšou nielen počas súťaže, ale aj v živote.
Na národnom finále Miss World Australia sme mali 4-dňové hodnotiace skúšky. Vyše 4 dni hodnotili náš talent, športovú zdatnosť, zdravý výzor tela, komunikáciu, vyrovnanosť, prezentáciu večerných šiat a „vnútornú krásu“.
Neera Detox mi veľmi pomohla k výbornému výkonu v hodnotených sekciách súťaže Miss World Australia. V športovej sekcii som bola rýchla a pohotová. V talentovej časti som tancovala celým srdcom a prinieslo mi to cenu talent Nového južného Walesu (NSW- New South Wales). Pri sekcii zdravého výzoru tela to nebolo inak, cítila som sa úžasne. Cítila som sebaistotu vyjsť pred divákov a porotu.
Mnohé z ostatných súťažiacich mi hovorili, ako skvele vyzerá moja pokožka… že som žiarila, a nemohli pochopiť, odkiaľ som brala toľko energie, zvlášť keď sme začínali skoro ráno – ale ja som im svoje tajomstvo neprezradila!
Vnútorná krása
Vnútorná krása – to je veľmi silné motto. Tieto dve slová nútia ľudí, aby sa zamysleli nad sebou a nad svojím každodenným životom. V dnešnej spoločnosti, ktorá je taká zameraná na vonkajší výzor, tieto slová nielenže označujú nesebeckosť, ktorá sa väčšinou spája s bežným názorom spoločnosti na krásu, ale vyjadrujú aj to, že bez ohľadu na to, aký malý či veľký je náš cieľ, pravá krása prichádza z nášho vnútra.
Som aktívna, energická a zdravá žena. Keď nemám povinnosti týkajúce sa Miss Australia, nájdete ma cvičiť v posilovni, ponáhľať sa na kurz energického tanca, alebo smiať sa s priateľmi na pláži. Rýchle životné tempo odo mňa stále vyžaduje byť najlepšou v každej situácii. Neera Detox sa veľmi dobre hodí do môjho životného štýlu. Pomáha mi zostať zdravou, štíhlou a plnou energie v náročných chvíľach.
Takže, milé dámy, tu sa s vami delím so svojím tajomstvom úspechu. Neera Detox vám umožní byť tou najlepšou, ako sa len dá!

Pridaj komentár

Close Menu