Neera sirup Madal Bal 1000ml

1000ml balenie jedinečného sirupu Neera, ktorý je hlavnou zložkou pri Neera detoxikačnej kúre. Toto balenie vystačí na 7 dni kúry.

Odporúčaná cena:

47.90 €

Tento sirup preslávila Beyonce Knowles, americká speváčka a herečka.

Počas Neera Detox kúry sa telo samo čistí od nečistôt. Konzumácia ďalších nečistôt v podobe potravinových polotovarov iba zväčší problém a naruší diétu.

Preto je na výrobu prírodného stromového sirupu Neera použitá iba miazga z vybraných stromov rastúcich v prírodnom prostredí bez chemikálií. Proces zberu a výroby je náročný a nekompromisný. Madal Bal prírodný stromový sirup je zložený iba z tmavého javorového sirupu typu C+, ktorý je najmenej upravený a najbohatší na esenciálne minerály.

To však nie je všetko. Ďalšie zložky Neera sirupu sú nemenej dôležité. Trvalo 5 rokov a prebehli tisíce testov než bola vytvorená zmes dokonale zodpovedajúca potrebám Neera Detox kúry.

Prírodný stromový sirup Neera obsahuje miazgu z niekoľkých druhov paliem z juhovýchodnej Ázie:

  • kokosovej palmy
  • palmy arenga
  • palmy kitul z dažďových pralesov
  • palmy nipah z močarísk a mokradí
  • a palmy palmyra zo severnej Srí Lanky

Madal Bal používa iba palmový sirup získaný na malých rodinných farmách technikami naučenými a sledovanými medzinárodnými pomocníkmi. Tento intenzívny spôsob produkcie je určite omnoho drahší než pestovanie na veľkých plantážach, zaisťuje však organický sirup najvyššej kvality a pomáha miestnej spoločnosti v rozvoji podporou rodinných podnikov.

Viac o sirupe Neera a jeho výrobe si môžete prečítať v článku