Najväčšou výzvou detoxikačnej kúry Neera je pôst. Pri každej diéte musíme byť pripravení zmeniť naše stravovacie návyky, hoci len na krátky čas. Sme zvyknutí mať možnosť kedykoľvek jesť čo sa nám páči a na čo máme chuť. Je ťažké uplatniť disciplínu bez toho, aby sme jedli tuhú potravu.

Skutočným pôstom je abstinencia akéhokoľvek jedla. Keďže chceme zostať efektívnymi a aktívnymi, je to samozrejme ťažké zrealizovať. Kúra Neera je ako tekuté jedlo. Vyživuje naše telo jednoduchými a prírodnými uhľohydrátmi. Z vedy o výžive je známe, že mierne, dostatočné zásobovanie uhľovodíkov zaisťuje, že spaľovanie tukov v organizme sa uskutočňuje s vysokým energetickým výťažkom bez prudkého poklesu výkonu.

Je dôležité, aby sme počas kúry nezaťažovali naše telo pevným jedlom. Trávenie pevných potravín spotrebúva veľa energie tela a znižuje účinnosť iných úloh. Takže keď sa môžeme oslobodiť od pevného jedla, telo sa môže sústrediť na čistenie.

Ak počas kúry cítite hlad, doprajte si pohárik Neera nápoja. To pomôže „oklamať“ žalúdok.

Malý tip: Začnite kúru priateľom alebo partnerom. Môžete sa navzájom motivovať a povzbudzovať k dosiahnutiu vašich osobných cieľov.

Úspora času: Ďalšou výhodou kúry je, že máte oveľa viac času k dispozícii. Ak zistíte, koľko času strávite každý deň nakupovaním, prípravou jedla, jedením a umývaním, budete ohromení. Zistíte tiež, koľko peňazí ušetríte na jedlo a možno aj alkoholické nápoje počas pôstu. Väčšina uživateľov neskôr zmení svoje stravovacie návyky a tým ušetrí ešte viac peňazí.

Pôst vám poskytne viac času na to, aby ste robili to, čo máte radi.